Закрыть
Ваше имя
Контактный телефон
ВХОД

Лускунчик. Молодий балет Києва :: Национальная музыкальная Академия имени П.И.Чайковского
Купити квитки новорічну виставу Лускунчик в Києві
Мероприятие находится в архиве

Консерваторія
15 грудня 2018
Початок: 12:00

Cправжній шедевр світового жанру, казковий балет-феєрія — «Лускунчик»!

  Розпочинаючи цикл новорічно-різдвяних свят, запрошуємо всією сім’єю доторкнутися до вишуканого світу грації та краси, поринути у казку в чарівний всесвіт дитячих мрій.

  15 грудня на сцені Національної музичної академії України ім. П.І Чайковського найталановитіші артисти театру «Молодий балет Києва» покажуть Вам справжній шедевр світового жанру, казковий балет-феєрію — «Лускунчик». Сюжет казки А. Гофмана «Лускунчик і мишачий король» в обробці Маріуса Петіпа під музику величного П.І Чайковського, твори які заворожують ліризмом і поетичністю, вже декілька століть символізують новорічні свята. А пишне дитяче різдвяне святкування з фантастичними перетвореннями та магією, — навіть дорослим нагадує, що вони теж дорослі діти. Дивлячись безліч разів хочеться знову і знову занурюватися в цю феєрію дитячої фантазії. «Зло» в образі мишачого царства протиставляється доброму, світлому та сердечному, втіленому в образах Марі та Лускунчика, а подолання «злих чар» могутньою силою любові, світла та розуму нагадує про безтурботне дитинство.

Зробіть цей зимовий вечір незабутнім і гармонійним!

Тематичний подарунок кожній дитині від ТМ Luskun Toys.
Головний балетмейстер-постановник — заслужений артист України Євген Кайгородов. Художні керівники — Галина та Дмитро КАЙГОРОДОВИ, заслужені працівники культури України.
Балет на дві дії з антрактом. У виставі використовується фонограма.

 

Купити квитки на новорічну виставу Лускунчик в Києві
на сайті
ovacii.com