Закрыть
Ваше имя
Контактный телефон
ВХОД

Dagamba #LudwigVanRammstein :: Национальный дворец искусств "Украина"
Купити квитки на концерт Dagamba #LudwigVanRammstein

Ближайший сеанс

Среда, 20.11.2019 19:00

Цена: 750 - 2550 грн.

  Група Dagamba грає у стилі classical crossover, об’єднуючи різні музичні культури, формуючи потужний, сучасний звук. Це суміш важкого року і класичної віртуозності, поп музики і самобутнього звучання східних інструментів.
  У складі Dagamba: два унікальних віолончеліста — фронтмен, латиш Валтерс Пуце та українець Антон Троцюк, піаніст — литовець Дайніс Теніс, барабанщик — італієць Артурс Ермакс і перкусіоніст — іранець Хамідреза Рахбаралам.
Зі слів фронтмена групи:
  «Ми поєднуємо непоєднуване, наприклад, Wolfgang Amadeus Mozart і Lacrimosa. Нам самим це дуже подобається і це затребувано. Як тільки почали займатися саме такою музикою, великі сцени прийшли самі.
  Ми всі вчилися в академіях на класиці і паралельно слухали рок. Для нас Mozart і Radiohead на одному рівні. Я такий же фанат групи Korn, як і Vivaldi. Я не можу їх розділяти. За 300 років класичною музикою будуть Radiohead, Korn, Metallica і System of a Down, її викладатимуть, як зараз Бетховена.»
  «В першу чергу ми — хулігани і в житті, і в музиці. Я розкрию один секрет. Дуже багато класичних музикантів хочуть грати по-іншому, але бояться порушити правила. Слухати класику з нот — це як сходити в музей, але можна ж зробити виконання сучасним, живим. Щоб у людини була можливість прийти на концерт до Antonio Vivaldi, як якби він жив сьогодні. Якщо порівнювати класиків з теперішніми течіями, то Шостакович — металіст. Він, по суті, і вигадав метал. Сучасний Ludwig van Beethoven був би відомим рок-музикантом, як Marilyn Manson, тому що шокував людей в той час. А зараз його класичне виконання — це не шок. Треба щось нове робити!
  Ми не знущаємося над класичною музикою, а адаптуємо для людей, які, може бути, її ніколи не слухали. А після нашого концерту людина піде в YouTube та подивиться виконання в оригіналі, так часто буває. Деякі кажуть, що їм класика не подобається, але це не так, вони її просто не розуміють. Ми знайшли засіб познайомити таких людей з чудовою класичною музикою»
  Понад 100 концертів по всьому світу щороку з незмінним вердиктом SOLD OUT (всі квитки продані), Європейські фестивалі, 5 студійних альбомів, Латвійське Греммі та безумовно фантастичні перспективи Dagamba.
  У Києві DAGAMBA покаже свою саму екстравагантну програму #LudwigVanRammstein. Це повинен почути і побачити кожен.

 

Купити квитки на концерт Dagamba #LudwigVanRammstein в Києві на сайті www.ovacii.com