Закрыть
Ваше имя
Контактный телефон
ВХОД

Пригоди італійців в Італії :: Центральный Дом Офицеров
Купити квитки на виставу Пригоди італійців в Італії
Мероприятие находится в архиве

Італійська комедія положень в 2-х діях
  В Неаполь до свого племінника студента медінституту приїздить мільйонер Феліче Шошамокка на відкриття психіатричної клініки, яку він фінансує. Він і не підозрює, що його небожа вже давно вигнали з університету, а всі дядечкові гроші він просто програє і прогулює, запевнюючи родича, що диплом лікаря-психіатра у нього в кишені, а клініка для душевно хворих повністю готова та лікує важких пацієнтів. Але саме зараз настає час, коли Чічілло має продемонструвати свої успіхи.
Що може запропонувати молодий гуляка поважній людині, крім своїх боргів? Йому нічого не залішається, окрім як видати хостел «Stella» за кращу в Італії психлікарню, а своїх знайомих представити пацієнтами з психічними патологіями. Так мільйонер Феліче опиняється в домі божевільних серед нормальних людей, але у кожного з них є свої дивацтва, завдяки яким герої постійно потрапляють у комедійні ситуації. А коли вони збираються всі разом, їх компанія нагадує справжню божевільню.
  Дві години комедії характерів переконає вас в тому, що диваки посеред нас. І будьте обережні, бо можливо один із них актор, що репетирує Отелло та сидить зараз поруч із вами.

Купити квитки на виставу Пригоди італійців в Італії в Києві на сайті www.ovacii.com


Лесь Задніпровський
Олексій Вертинскький
Руслана Писанка
Ксенія Вертинська
Крістіна Синельник
Олена Олейнікова
Олександр Жила
Владислав Дмитрук
Ігор Крикунов
Укр язык
Пригоди італійців в Італії
Едуардо Скарпетто автор

Режисер-постановник — заслужений діяч мистцетв України В‘ячеслав Жила
Художник — Григорій Лоїк
Художник по костюмам — Марія Крутоголова
Композитор — Юрій Звонарь