Закрыть
Ваше имя
Контактный телефон
ВХОД

Stand-up in UA: Слава Комісаренко :: Центр культуры и искусств НТУУ "КПИ"
Купити квитки на Stand-up in UA: Слава Комісаренко

Ближайший сеанс

Четверг, 26.09.2019 20:00

Цена: 300 - 1250 грн.

Палац культури КПІ
Київ, просп. Перемоги 37
26 вересня 2019 р.
Начало в 19:00

Абсолютно нова програма

  Слава Комісаренко повертається в Київ! 26 вересня о 20:00 в Палаці Культури КПІ топовий комік представить абсолютно нову програму. Запрошені гості: Андрій Калмачевський та Коля Зирянов.
 Stand Up шоу – це гумор, що не знає обмежень, та іронічні монологи про себе, навколишню дійсність і насущні проблеми, які є близькими всім нам! В Україні стендап активно розвивається, і новий формат STAND UP IN UA надає сильного поштовху цьому напрямку. У ньому виступають тільки найтоповіші стендапери на території всього СНД.
І цього разу вже втретє на сцену повертається Слава Комісаренко.
Восени 2018 року він вперше виступав перед українським глядачем. І його розривні концерти увінчалися шаленим успіхом! Та його якісного гумористичного арсеналу вистачає, щоб привозити нову матеріал і цього разу!

  СЛАВА КОМІСАРЕНКО – один з найсильніших не лише білоруських гумористів сучасності, а й всього СНД. Він дуже швидко здобув популярність та став одним з головних резидентів проекту STAND UP від Comedy Club Production. Двометровий блондин найчастіше розповідає про своїх друзів, знайомих, а також відносини зі своєю коханою дівчиною. З однієї сторони, ці номери схожі на звичайні розсуди звичайної людини. Але спостережливість цього хлопця та вміння нетривіально подивитися на ситуацію роблять ці монологи по-справжньому смішними. А емоційність та артистизм Слави стали особливою родзинкою його виступів. При підготовці програм він ставить задачу не тільки повеселити публіку, а й обговорити серйозні та важливі теми. Він прагне, щоб на його виступах людям було і смішно, і цікаво.

Купить билеты на концерт Stand-up in UA: Слава Комісаренко в Киеве можно уже сейчас на нашем сайте www.ovacii.com