Закрыть
Ваше имя
Контактный телефон
ВХОД

Діма Андрієць :: Международный Центр культуры и искуcств (Октябрьский дворец)
Купить билеты на концерт Діма Андрієць
Мероприятие находится в архиве

МЦКИ Октябрьский дворец
10 октября 2018 г
Начало в 19:00

  Діма Андрієць — молодий талановитий український співак, що стрімко набирає популярність, як в Україні, так і за її межами. Сам Дмитро не любить говорити про свої перемоги, оскільки найбільше цінує визнання і любов публіки: адже саме заради цього справжній Артист щоразу виходить на сцену. В репертуарі співака присутній дуже різноманітний музичний матеріал: від народних пісень до нео-класики, від української традиційної естради до пісень в жанрі поп. Змінюється час, змінюється музична мода, але незмінним залишається одне: щира любов виконавця до своєї публіки і бажання кожен раз виходити на сцену з чистим серцем і відкритою душею.

  2017 рік став для співака переломним. Дмитро Андрієць отримав звання «Заслужений артист України». І, саме в цьому році Дмитро приймає рішення дещо змінити свій імідж, музичну стилістику і розширити горизонти своєї творчості. Починається співпраця з новими авторськими тандеми, і, як результат — народжуються нові пісні і несподівані проекти. Цієї осені всіх шанувальників творчості виконавця очікує чимало сюрпризів: це і прем’єри нових хітів, і несподівані творчі дуети улюбленого виконавця з яскравими і неординарними представниками українського шоу-бізнесу.
  26 жовтня 2018 року о 19:00 в приміщенні МЦКМ (Жовтневий Палац) відбудеться сольний концерт Заслуженого артиста України Дмитра Андрійця.
  Саме в цей день Діма святкує свій День народження та запрошує усіх стати частиною його пісенного свята.
  Гості концерту: Ніна Матвієнко, Наталія Бучинська, Вадим Крищенко, Наталія Шелепницька, Світлана Весна, Костя Гнатенко, Ніколо Петраш, Оля Зеленська, Анна Кіндзерська та інші.
  Артист — це не просто професія, це і доля і вельми нелегкий дар, посланий людині небесами. Нелегкий дар — віддавати частинку свого серця і бути завжди справжнім. І неймовірно харизматичний, нескінченно щирий і закоханий в музику і свого глядача Діма Андрієць, з кожним своїм виходом на сцену дарує кожному з нас частинку своєї душі. І кожен раз його неповторний голос невидимою чарівною ниткою пов’язує Мрію і Реальність, роблячи кожного з нас трішечки щасливішим.

 

Купить билеты на концерт Діма Андрієць в Киеве можно уже сейчас на нашем сайте www.ovacii.com