Закрыть
Ваше имя
Контактный телефон
ВХОД

Сватання на Гончарівці. Театр ім. М.В. Гоголя :: Центральный Дом Офицеров
Купить билеты на спектакль Сватання на Гончарівці
Мероприятие находится в архиве

Полтавський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М.В. Гоголя

Музична комедія на 2 дії

  «Сватання на Гончарівці» — музична комедія Григорія Квітки-Основ’яненка та композитора Кирила Стеценка, що належить до скарбниці української класичної драматургії ХІХ століття. Сценічна історія цього твору у Полтавському театрі розпочалася ще у 40-х роках минулого століття, і остання постановка датована 1967 роком.

  Виставу, сповнену щирим гумором та динамічними сценами з життя, сьогодні відновили у репертуарі Полтавського театру, адже вона як і раніше приваблює глядача.

  Дія відбувається під Харковом у селі Гончарівка. Кріпак-коваль Олексій кохає дівчину Уляну, але на шляху до щастя вони стикаються з випробуваннями. Дівчину батьки хочуть віддати за заможного нелюба — дурника Стецька, над яким усі глузують. Мати Уляни шанує Олексія за його золоті руки, та влада грошей вища за людські почуття. Відставний солдат Скорик, дядько Олексія, все ж допомагає влаштувати сватання на користь свого племінника. Нещасний Стецько, отримавши гарбуза, не може зрозуміти, що сталося, а закохані молодята радіють своєму щастю.      «Сватання на Гончарівці» — твір, наділений водевільною інтригою, де лірика та гумор розкриваються у різножанрових музичних номерах, — актуальний та популярний і сьогодні.

Тривалість вистави 2 години

Купить билеты на спектакль За двома зайцями в Киеве можно уже сейчас на нашем сайте www.ovacii.com


Дійові особи та виконавці:
Прокіп — народний артист України Василь Голуб
Одарка — Ніна Савченко
Уляна — Надія Карпова, Юлія Орлова
Олексій — Геннадій Продаймо
Стецько — Олександр Кузьменко
Павло Кандзюба — заслужений артист України Володимир Морус
Тиміш — Марк Шрам