Закрыть
Ваше имя
Контактный телефон
ВХОД

Намисто красних пісень :: Киевский Дом актера
Купить билеты на концерт Намисто красних пісень
Мероприятие находится в архиве

  Програма добірних українських народних пісень, у яскравих сучасних обробках і самобутньому виконанні співаків і солістів Академічного камерного хору «ХРЕЩАТИК».
  Піднесений академічний вокал а-капела і сценічна дія в жанрі театралізованої хорової мініатюри, створюють неповторну атмосферу і емоційну наповненість концертного простору. А неочікувані композиторські рішення Ганни Гаврилець, Андрія Бондаренка, Олени Орлової, Вероніки Тормахової змінюють сталу уяву про традиційне звучання народної пісні.
  Ви почуєте: «Цвiте терен», «Сива зозуленька», «Туман яром», «Ой чорна я си, чорна», «Хлопцi-риболовці», «Ой у вишневому саду», «Як служив же я у пана», «Їхав козак містом», «Полечко, поле», «Несе Галя воду», «Ой, чий то кінь стоїть» і інші перлини народної душі.
Художній керівник і диригент – Заслужений артист України Павло Струць.
Режисер-постановник – Анастасія Гнатюк.
Хормейстер – заслужена артистка України Оксана Дондик.
Автор проекту – Андрій Воїнов.
  Запрошуємо шанувальників української народної музики і академічного хорового співу на незабутній вечір з Хором «ХРЕЩАТИК»!
Тривалість концерту 1 година 15 хвилин.

Купить билеты на концерт Намисто красних пісень. Академічний камерний хор «Хрещатик» в Киеве можно уже сейчас на нашем сайте www.ovacii.com